Запрошуємо у гуртки

Напрями роботи:

  • еколого-натуралістичний
  • художньо-естетичний
  • соціально-реабілітаційний
  • гуманітарний

Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

Дітей віком від 6 до 18 років запрошуємо відкрити для себе світ нових знань та творчого розвитку в гуртках декоративно-ужиткового спрямування.

Творчі гуртки: «Український сувенір», «Художня творчість», «Декоративна творчість», «Шахи», «Народні умільці», «Краса і здоров’я», «Народні ремесла» – проводять набір на навчання в Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, розташованому на вулиці Харківській, 13. Довідки за телефоном 789-735, 789-736.

Заняття проводяться в нестандартній формі, в нестандартних умовах, де є унікальні зразки рослин і тварин, де діти можуть насолодитися спостереженнями за живою природою, а потім відтворити це в творчих роботах, вибраного профілю. Вони вчаться працювати з різними художніми і природними матеріалами, вчаться створювати композиції, виготовляти сувеніри та картини, ляльки, прикраси, витинанки, виконувати пошукові та дослідницькі роботи. Для розширення кругозору вихованців, забезпечення їх соціалізації навчальні програми гуртків передбачають участь у конкурсах, відвідування музеїв, виставок творів народного мистецтва, а також організацію персональних виставок, проведення майстер-класів та творчих фестивалів.

Школа розвитку і творчості «Барвінок»

Запрошуємо дітей 5-7 років до занять у гуртках: «Світ природи», «Англійська мова», «Кольорові долоньки».

Що ми пропонуємо?

Потужне джерело позитивної енергії та гарного настрою!

Виховання в дитини цілеспрямованості, наполегливості, відповідальності, успішності!

Розвиток креативного мислення, фантазії, творчій уяви!

Найрізноманітніші конкурси, природоохоронні акції та операції!

На заняттях гуртка «Світ природи» учні розширюють кругозір, поглиблюють знання з природознавства, набувають практичних умінь і навичок по догляду за квітами та свійськими тваринами.

Вивчення вихованцями англійської мови сприяє своєчасному розвитку інтелектуальної, емоційної, іншомовної та комунікативної компетенцій.

Робота гуртка «Кольорові долоньки» спрямована на розвиток у здобувачів освіти творчих здібностей, моторики рук, виховання естетичного смаку.

Якщо Ви бажаєте записати дитину на заняття, приходьте. Ми чекаємо на вас!

Перейти до панелі інструментів