Запрошуємо у гуртки

Напрями роботи:

 • еколого-натуралістичний
 • художньо-естетичний
 • соціально-реабілітаційний
 • гуманітарний

Відділ декоративно-ужиткового мистецтва

Дітей віком від 6 до 18 років запрошуємо відкрити для себе світ нових знань та творчого розвитку в гуртках декоративно-ужиткового спрямування.

Творчі гуртки: «Український сувенір», «Художня творчість», «Декоративна творчість», «Шахи», «Народні умільці», «Краса і здоров’я», «Народні ремесла» – проводять набір на навчання в Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, розташованому на вулиці Харківській, 13. Довідки за телефоном 789-735, 789-736.

Заняття проводяться в нестандартній формі та в нестандартних умовах, де діти можуть насолодитися спостереженнями за живою природою, а потім відтворити це в творчих роботах, вибраного профілю. Вони вчаться працювати з різними художніми і природними матеріалами, вчаться створювати композиції, виготовляти сувеніри та картини, ляльки, прикраси, витинанки, виконувати пошукові та дослідницькі роботи. Для розширення кругозору вихованців, забезпечення їх соціалізації навчальні програми гуртків передбачають участь у конкурсах, відвідування музеїв, виставок творів народного мистецтва, а також організацію персональних виставок, проведення майстер-класів та творчих фестивалів.

Школа розвитку і творчості «Барвінок»

Запрошуємо дітей 5-7 років до занять у гуртках: «Світ природи», «Англійська мова», «Кольорові долоньки».

Що ми пропонуємо?

Потужне джерело позитивної енергії та гарного настрою!

Виховання в дитини цілеспрямованості, наполегливості, відповідальності, успішності!

Розвиток креативного мислення, фантазії, творчій уяви!

Найрізноманітніші конкурси, природоохоронні акції та операції!

На заняттях гуртка «Світ природи» учні розширюють кругозір, поглиблюють знання з природознавства, набувають практичних умінь і навичок по догляду за квітами та свійськими тваринами.

Вивчення вихованцями англійської мови сприяє своєчасному розвитку інтелектуальної, емоційної, іншомовної та комунікативної компетенцій.

Робота гуртка «Кольорові долоньки» спрямована на розвиток у здобувачів освіти творчих здібностей, моторики рук, виховання естетичного смаку.

Якщо Ви бажаєте записати дитину на заняття, приходьте. Ми чекаємо на вас!

Біологічний відділ

Недостатньо живого спілкування? Захоплені лише комп’ютерними іграми та віртуальним життям? Бажаєте нових вражень? Чи цікавить підготовка до ЗНО?

Тоді ці та інші питання можна вирішити, долучившись на навчання у гуртках  біологічного відділу.

До структури біологічного відділу входять: центр довузівської підготовки, клуб «Цікаве дозвілля» та біологічна лабораторія, де працює 30 гуртків за еколого-натуралістичним, художньо-естетичним, гуманітарним та оздоровчим напрямами: «Друзі природи», «Розвиваємось граючись», «Природа і творчість», «Дитина і довкілля», «Розвиваємо здібності», «Криниця народної творчості», «Дослідники природи рідного краю», «Рухливі ігри з елементами дитячого фітнесу», «Поглиблене вивчення біології», «Знавці української мови».

Зробіть свій вибір, ураховуючи переваги навчання  в гуртках біологічного відділу :

 • змістовне проведення вільного часу;
 • можливість спілкування з однолітками та однодумцями;
 • покращення ментального здоров’я через анімалотерапію (контактний метод цілющого спілкування з унікальними та екзотичними тваринами куточку живої природи та мешканцями акваріумного комплексу);
 • пошуково-дослідницька діяльність;
 • цікава дозвіллєва складова;
 • якість освітніх послуг;
 • допрофесійне навчання та успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо до навчання дітей віком від 6 до 17 років!

Відділ екології та краєзнавства

Відділ екології та краєзнавства – сходинки до пізнання природи рідного краю.

Для активних дітей віком 3-4 роки та їх сучасних батьків працює клуб мами і дитини «Грайлик», де створено розвиваюче інтерактивне освітнє середовище та відбуваються заняття з різних видів діяльності: ознайомлення з соціально-предметним, природним довкіллям, образотворчим та музичним мистецтвом.

У лабораторії краси і фантазії – гуртку «Кольорові долоньки» можна навчитися створювати вироби своїми руками у сучасних техніках – паперопластика, квілінг, ізонитка та інше.

Запрошуємо допитливих, небайдужих та творчих учнів, педагогів та батьків приєднатися до цікавих і важливих справ юннатівської родини.

Школа раннього розвитку дитини «Журавлик»

Готовність до школи – це ключ до успішного старту!
Школа раннього розвитку дитини «Журавлик» запрошує на курс
підготовки до школи, де ваша дитина зможе здобути навички, необхідні для
впевненого старту у світі знань.
На наших заняттях ваша дитина:
навчиться вирішувати логічні задачі, розвиваючі своє мислення та
аналітичні здібності;
вивчить цифри та здобуде навички вирішення простих
математичних задач;
зробить перші кроки в читанні, готуючись до захопливого світу
слова;
вивчить англійську мову на початковому рівні;
отримає елементарні знання про навколишній світ.

Перейти до панелі інструментів