Дні Сталої Енергії 2023

Швидко летить час – ось і закінчилися Дні Сталої Енергії 2023 у нашому місті. Як завжди, дні, насичені цікавими і пізнавальними заходами, конкурсами,  акціями, творчими подіями.

Під час підсумкового заходу «Sumy Energy Fest», що проводився на базі  Сумського міського Палацу для дітей та юнацтва, було нагороджено переможців міського арт-простору «Енергоекономка», який проводився для учнів закладів освіти Сумської територіальної громади. За час проведення арт-простору надійшло 215 робіт від 25 закладів освіти.

За рішенням журі були визначені переможці. У номінації малюнок «Енергозбереження моїми очима» І місце вибороли 8 учнів; ІІ місце зайняли роботи 13 юних художників; 19 дітей посіли ІІІ місце.

У номінації плакати «Зелена енергетика України» за зайняте І місце нагороджено троє учасників конкурсу; роботи 7 учнів зайняли ІІ місце; а  ІІІ місце поділили між собою 8 дітей. Серед переможців у цій номінації – 8 – вихованців ЦЕНТУМ.

Призові місця у номінації проєкти «Енергетичний інжиніринг на рівні місцевої громади», розподілені таким чином:

 І місце посіла Ткаченко Ольга, учениця9-Б класу,Комунальної установи Сумської Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. Максима Савченка Сумської міської ради з роботою «Новітні інформаційні технології в енергетичній інфраструктурі міста Суми»;

ІІ місце отримала робота «Сонячна енергія: альтернатива і впровадження у міському транспорті на рівні Сумської міської територіальної громади» Коваленка Артема, учня10-Б класуКомунальної установи Сумська Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. Максима Савченка Сумської міської ради;

презентація «Енергетичний інжиніринг» Денщикова Вадима, учня 9 класу, Комунальної установи загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми, Сумської області зайняла ІІІ місце.

 А за підсумками роботи Днів Сталої Енергії 2023 ЦЕНТУМ нагороджений Дипломом.

Перейти до панелі інструментів